My Favorite Movies


  DarkHorse025's Rating My Rating
1
Saving Private Ryan 1998,  R)
2
Jackass: Number Two 2006,  R)
3
Jackass - The Movie 2002,  R)
4
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
5
ATL 2006,  PG-13)
6
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
7
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
8
Tenacious D in: The Pick of Destiny 2006,  R)
9
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
10
Date Movie 2006,  PG-13)
11
Blue Collar Comedy Tour: The Movie 2003,  PG-13)
12
Doom 2005,  R)
13
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
14
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
16
Alien 1979,  R)
17
Aliens 1986,  R)
18
Alien3 1992,  R)
19
AVP - Alien Vs. Predator 2004,  PG-13)
20
The Matrix 1999,  R)
21
Blood Diamond 2006,  R)
22
Flags of Our Fathers 2006,  R)
23
Letters from Iwo Jima 2006,  R)
24
Bug 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments