My Favorite Movies
| darkestchild's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 5 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 6 |
Child's Play 1988, R) |
|
| 7 |
Child's Play 2 1990, R) |
|
| 8 |
Child's Play 3 1991, R) |
|
| 9 |
Bride of Chucky 1998, R) |
|
| 10 |
Seed Of Chucky 2004, R) |
|
| 11 |
No Man's Land 1987, R) |
|
| 12 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 14 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 15 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 16 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 17 |
The Little Vampire 2000, PG) |
|
| 18 |
Haggard 2002, R) |
|
| 19 |
CKY 3 2002, Unrated) |


















