My Favorite Movies


  darkdays2006's Rating My Rating
1
Vampires 1998,  R)
Vampires
This is an excellnt movie. It is one of my favorites!
2
Underworld 2003,  R)
Underworld
Excellent movie!
3
Underworld: Evolution 2006,  R)
4
Blade 1998,  R)
5
Blade II 2002,  R)
6
Blade: Trinity 2004,  R)
7
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
10
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
11
Tristan & Isolde 2005,  PG-13)
12
King Arthur 2004,  PG-13)
13
Superman Returns 2006,  PG-13)
14
Superman 1978,  PG)
15
Superman II 1981,  PG)
16
Superman III 1983,  PG)
17
Superman IV: The Quest for Peace 1987,  PG)
18
Scary Movie 2000,  R)
19
Scary Movie 2 2001,  R)
20
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
21
Scary Movie 4 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments