My Favorite Movies


  darkchick1221's Rating My Rating
1
Big 1988,  PG)
2
Saw II 2005,  R)
Saw II
crazy
3
Saw 2004,  R)
4
A Knight's Tale 2001,  PG-13)
5
Ferris Bueller's Day Off 1986,  PG)
6
White Chicks 2004,  PG-13)
7
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
8
Friday 1995,  R)
9
Next Friday 2000,  R)
10
Friday After Next 2002,  R)
11
I Know What You Did Last Summer 1997,  R)
12
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
13
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
14
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989,  R)
15
Freddy's Dead - The Final Nightmare 1991,  R)
16
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985,  R)
17
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
18
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments