My Favorite Movies
| darkangel92x's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 5 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 11 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 13 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 14 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 15 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 16 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 17 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 18 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 19 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 20 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 21 |
xXx: State of the Union 2005, R) |
|
| 22 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |






















