My Favorite Movies
| darkangel5168's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
Blow 2001, R) |
|
| 3 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 7 |
Red Eye 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Dazed and Confused 1993, R) |
|
| 9 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Lion King 1 1/2 2004, G) |
|
| 11 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 12 |
Hocus Pocus 1993, PG) |
|
| 13 |
The Lion King 1994, G) |













