My Favorite Movies
| dark90knight's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Superman II: The Richard Donner Cut 2006, PG) |
|
| 3 |
Superman IV: The Quest for Peace 1987, PG) |
|
| 4 |
Superman III 1983, PG) |
|
| 5 |
Superman 1978, PG) |
|
| 6 |
Batman Forever 1995, PG-13) |
|
| 7 |
Batman & Robin 1997, PG-13) |
|
| 8 |
Batman Returns 1992, PG-13) |
|
| 9 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Miami Vice 2006, R) |
|
| 11 |
Firewall 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 13 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 14 |
The Nutty Professor 1996, PG-13) |
|
| 15 |
Nutty Professor II - The Klumps 2000, PG-13) |
|
| 16 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 17 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |


















