My Favorite Movies
| daringd03's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
District 9 2009, R) |
|
| 2 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 3 |
Confessions of a Dangerous Mind 2002, R) |
|
| 4 |
Inglourious Basterds 2009, R) |
|
| 5 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 6 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 7 |
12 Angry Men 1997, PG-13) |
|
| 8 |
Grumpy Old Men 1993, PG-13) |
|
| 9 |
Grumpier Old Men 1995, PG-13) |
|
| 10 |
Tin Men 1987, R) |
|
| 11 |
Serendipity 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Eight Men Out 1988, PG) |
|
| 13 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 14 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 15 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 16 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 17 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 18 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 19 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |



















