Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  danyvissers's Rating My Rating
1
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
2
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
3
She's the Man 2006,  PG-13)
4
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
When a Stranger Calls
very good but no too sacry
5
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
a very nice movie
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
7
My Chemical Romance - Life on the Murder Scene 2006,  Unrated)
My Chemical Romance - Life on the Murder Scene
my chemical romance rocks!! best group in earth and hell!!!! for ever love!
8
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm! 2006,  Unrated)
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm!
hope i'll see it mcr best
9
Taste of Chaos 2005,  Unrated)
Taste of Chaos
i saw it but incomplete but its amazing!
10
Saw III 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments