My Favorite Movies
| dantdon's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
American Gangster 2007, R) |
|
| 2 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 3 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 4 |
The Departed 2006, R) |
|
| 5 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 6 |
300 2007, R) |
|
| 7 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 9 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 10 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 11 |
See No Evil, Hear No Evil 1989, R) |
|
| 12 |
Super Troopers 2002, R) |












