My Favorite Movies


  1. DanStryder
  2. Dan

Give list a short description

  DanStryder's Rating My Rating
1
Lilo & Stitch 2003,  G)
Lilo & Stitch
its good
2
Underdog 2007,  PG)
3
Leroy & Stitch 2006,  G)
Leroy & Stitch
the best 1
4
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch 2005,  PG)
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
not as good as the others
5
Stitch! The Movie 2003,  G)
Stitch! The Movie
its cool
6
Kung Fu Panda 2008,  PG)
7
Steamboy 2004,  PG-13)
Steamboy
steamy
8
Dragonheart 1986,  PG-13)
Dragonheart
its firery
9
Dragonheart - A New Beginning 2000,  PG)
Dragonheart - A New Beginning
its the best of the two
10
Shrek the Third 2007,  PG)
11
Shrek 2001,  PG)
12
The Incredibles 2004,  PG)
13
Death Race 2008,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments