Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  danrml's Rating My Rating
1
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
got to be a favourite
2
Forrest Gump 1994,  PG-13)
3
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004,  PG-13)
4
Batman Forever 1995,  PG-13)
5
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
6
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
7
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
8
UHF 1989,  PG-13)
9
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
The Simpsons Movie
What can i say. If it had "Weird Al" in it it would be the pefect movie...
10
Freddy vs. Jason 2003,  R)
11
Team America - World Police 2004,  R)
12
Liar Liar 1997,  PG-13)
13
Blades of Glory 2007,  PG-13)
14
Old School 2003,  R)
15
From Dusk Till Dawn 1996,  R)
From Dusk Till Dawn
Love it! Love it!
16
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
good
17
The Cable Guy 1996,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments