My Favorite Movies
| DanniiJones91's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
Meet Joe Black 1998, PG-13) |
|
| 3 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 4 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 5 |
Stay Alive 2006, PG-13) |
|
| 6 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 7 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 8 |
Scream 1996, R) |
|
| 9 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 10 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 11 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 12 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 13 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 14 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 15 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 16 |
Constantine 2005, R) |
|
| 17 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 19 |
Mean Girls 2004, PG-13) |




















nikpoh posted 4 years ago
we like alot of the same films