My Favorite Movies
| danime91's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Yu Yu Hakusho: The Movie - Poltergeist Report 1994, PG-13) |
|
| 3 |
Doragon bôru Z 4: Super saiyajin da son Gokû (Dragon Ball Z: Lord Slug) 1991, Unrated) |
|
| 4 |
Cardcaptor Sakura - The Movie 2002, G) |
|
| 5 |
Cardcaptor Sakura - The Movie 2 - The Sealed Card 2003, Unrated) |
|
| 6 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004, Unrated) |
|
| 7 |
Samurai Champloo 2005, Unrated) |
|
| 8 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 9 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 10 |
Doragon bôru Z 3: Chikyû marugoto chô kessen (Dragon Ball Z: The Tree of Might) 1990, PG) |
|
| 11 |
Doragon bôru Z 1: Ora no Gohan wo kaese (Dragon Ball Z: Dead Zone) 1997, Unrated) |
|
| 12 |
Doragon bôru Z: Kono yo de ichiban tsuyoi yatsu (Dragon Ball Z: The Movie - The World's Strongest) 1990, PG-13) |












