My Favorite Movies
love passion and just drama -death it will make you cry it made me cry and i'm a strong women
| Daniisheartless's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Magician 2005, Unrated) |
|
| 2 |
Outlaw Trail 2007, PG) |
|
| 3 |
The Nines 2006, R) |
|
| 4 |
Cashback 2006, R) |
|
| 5 |
I Want Candy 2007, R) |
|
| 6 |
Dance Party USA 2006, Unrated) |
|
| 7 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 8 |
How to Eat Fried Worms 2006, PG) |
|
| 9 |
Dance Me Outside 1994, R) |
|
| 10 |
The Girl Next Door 2007, R) |
|
| 11 |
The Woman Next Door (La femme d'à côté) 1981, R) |
|
| 12 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |











