My Favorite Movies
| danieltflash's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 2 |
Young Frankenstein 1974, PG) |
|
| 3 |
Kindergarten Cop 1990, PG-13) |
|
| 4 |
The 'Burbs 1989, PG) |
|
| 5 |
Caddyshack 1980, R) |
|
| 6 |
National Lampoon's Animal House 1978, R) |
|
| 7 |
Scrooge 1970, G) |
|
| 8 |
Meatballs 1979, PG) |
|
| 9 |
Stripes 1981, R) |
|
| 10 |
Halloween 1978, R) |
|
| 11 |
Terror Train 1980, R) |











