Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  daniellebfun's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
awesome
2
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
all time fav
3
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
one of my fav Such an awesome Love Movie of total and complete LOVE never ending sweetness.....and incredibly funny :))
4
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
one of my fav
5
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
one of my fav
6
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
one of my fav
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
8
There's Something About Mary 1998,  R)
9
The Longest Yard 2005,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
13
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
14
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
15
Saw II 2005,  R)
16
Saw 2004,  R)
17
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
18
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
19
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
20
Halloween H2O 1998,  R)
21
Halloween 2007,  R)
Halloween
This one Looks GREAT I CANT WAIT!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments