Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  danibobani93's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
3
The Lord of the Rings 1978,  PG)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Pocahontas 1996,  G)
7
Peter Pan 2003,  PG)
8
Cinderella 1950,  G)
9
Grease 1978,  PG)
10
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
11
Phantom of the Opera 1943,  Unrated)
12
Nacho Libre 2006,  PG)
13
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments