My Favorite Movies
| dani0551's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Departed 2006, R) |
|
| 2 |
The Aviator 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
Romeo + Juliet 1996, PG-13) |
|
| 5 |
Catch Me If You Can 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Beach 2000, R) |
|
| 7 |
What's Eating Gilbert Grape 1993, PG-13) |
|
| 8 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 9 |
Gangs of New York 2002, R) |
|
| 10 |
The Man in the Iron Mask 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Marvin's Room 1996, PG-13) |
|
| 12 |
The Basketball Diaries 1995, R) |
|
| 13 |
This Boy's Life 1993, R) |













