My Favorite Movies
| dancinchan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 3 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 4 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 5 |
Rocky V 1990, PG-13) |
|
| 6 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 7 |
Rocky II 1979, PG) |
|
| 8 |
Halloween 1978, R) |
|
| 9 |
Cartoon Network Halloween 2 - Grossest Halloween Ever 2005, Unrated) |
|
| 10 |
Halloween - Resurrection 2002, R) |
|
| 11 |
Halloween H2O 1998, R) |
|
| 12 |
Halloween II 1981, R) |
|
| 13 |
Halloween 2007, R) |
|
| 14 |
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989, R) |
|
| 15 |
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995, R) |
|
| 16 |
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988, R) |
|
| 17 |
Halloween III - Season of the Witch 1982, R) |
|
| 18 |
WWE - Eve of Destruction 2002, Unrated) |
|
| 19 |
WWE: The Rise & Fall of ECW , Unrated) |
|
| 20 |
The Naked Brothers Band 2008, Unrated) |
|
| 21 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 22 |
My Chemical Romance - Life on the Murder Scene 2006, Unrated) |
|
| 23 |
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm! 2006, Unrated) |
|
| 24 |
The Blair Witch Project 1999, R) |
























