Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  dancetodabeat's Rating My Rating
1
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
2
Mean Girls 2004,  PG-13)
3
Bring It On 2000,  PG-13)
4
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
5
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)
6
Madagascar 2005,  PG)
Madagascar
was really funny i enjoyed with my family.
7
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
was hilarous but sad as well but all kids movies have a happy ending!
8
Monsters, Inc. 2001,  G)
Monsters, Inc.
..........OH MY GOD I LUV THIS MOVIE IT IS LIKE DA BEST!
9
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed 2004,  PG)
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed
I DONT KNOW WICH ONE IS BETTER 1st OR 2nd DAMN BOTH OF THEM WERE SO GOOD BUT THISONE IS HILAROIUS
10
Shrek 2001,  PG)
Shrek
OLD SHREKY BOY YAY I LUV SHREK ITS DA FUNNIEST THING !
11
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
SHREK IS BACK YAY THIS ONE IS SO KOOL PUSS IN BOOTS COME AND GIVE ME A HUG SO CUTE
12
Shrek 4-D (Shrek 3-D) 2003,  Unrated)
Shrek 4-D (Shrek 3-D)
I WASNT THAT INTERESTED IN THAT ONE COS IT WAS LIKE A 5 SECOND ONE

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments