Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  danacrowe66's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
this is the best movie to me, but its just my opinion
2
The Phantom of the Opera 1989,  R)
3
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
7
Lords of Dogtown 2005,  PG-13)
8
Eragon 2006,  PG)
9
Final Destination 3 2006,  R)
10
Final Destination 2 2003,  R)
11
Final Destination 2000,  R)
12
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
13
Superbad 2007,  R)
14
American Pie 1999,  R)
15
American Wedding 2003,  R)
16
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
17
American Pie 2 2001,  R)
18
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments