My Favorite Movies
| damionvamp2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 2 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 3 |
The Lost Boys 1987, R) |
|
| 4 |
Pitch Black 2000, R) |
|
| 5 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 6 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 7 |
Snatch 2001, R) |
|
| 8 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 9 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 10 |
Old School 2003, R) |
|
| 11 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Back to School 1986, PG-13) |
|
| 13 |
School Daze 1988, R) |
|
| 14 |
Summer School 1987, PG-13) |
|
| 15 |
Underworld 2003, R) |
|
| 16 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 17 |
Army of Darkness 1993, R) |
|
| 18 |
Le Pacte des loups (Brotherhood of the Wolf) 2001, R) |
|
| 19 |
Vampires 1998, R) |
|
| 20 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 21 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 22 |
From Dusk Till Dawn 1996, R) |






















