My Favorite Movies
| damien6661's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sin City 2005, R) |
|
| 2 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999, R) |
|
| 3 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 5 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 7 |
Saw II 2005, R) |
|
| 8 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 9 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 10 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 11 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 14 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Children of Men 2006, R) |
|
| 16 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |

















