My Favorite Movies


  damfpimp's Rating My Rating
1
The Players Club 1998,  R)
The Players Club
lisa wored it in dis movie but it was a good movie if u anit seen it cop it u need it
2
Monster's Ball 2001,  R)
Monster's Ball
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DIS MOVIE NEED TO ME YO RIGHT HAND MAN LOLOLOLOLO NAW BUT COP IT CUZ YA NEED IT
3
Ghetto Fights Presents:Wildest 1 2005,  Unrated)
Ghetto Fights Presents:Wildest 1
shit is da real fight stuff this da one my cuzin in
4
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
5
Forrest Gump 1994,  PG-13)
6
Elmo's World - Wild Wild West 2001,  Unrated)
7
A Thin Line Between Love and Hate 1996,  R)
8
Ghost 1990,  PG-13)
9
Pootie Tang 2001,  PG-13)
10
Norbit 2007,  PG-13)
11
Freddy's Dead - The Final Nightmare 1991,  R)
12
Temptations 2000,  R)
13
Phone Booth 2003,  R)
14
The Five Heartbeats 1991,  R)
15
Red Eye 2005,  PG-13)
16
Red Scorpion 1989,  R)
17
Beach Bum Fights 3 2005,  Unrated)
18
Rugrats Go Wild 2003,  PG)
19
Stuart Little 3 - Call of the Wild 2005,  G)
20
Wild Wild West 1999,  PG-13)
21
Booty Call 1997,  R)
22
Hustle & Flow 2004,  R)
23
Scooby-Doo Meets The Harlem Globetrotters 1972,  G)
24
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
25
Frankenstein's Bloody Nightmare 2006,  Unrated)
26
The Super Mario Bros. 1993,  PG)
27
My Super Ex-Girlfriend 2006,  PG-13)
28
The Magic School Bus - Super Sports Fun 2004,  Unrated)
29
What's New Scooby-Doo, Vol. 7 - Ghosts on the Go 2005,  Unrated)
What's New Scooby-Doo, Vol. 7 - Ghosts on the Go
who said u can't watch dis
30
All Dogs Go To Heaven 1989,  G)
31
Are We There Yet? 2003,  PG)
32
We Are Marshall 2006,  PG)
33
We Go Way Back 2011,  Unrated)
34
Steve Harvey: Don't Trip... He Ain't Through With Me Yet 2006,  PG)
35
Honey, We Shrunk Ourselves 1996,  PG)
36
Why We Sing! 2006,  Unrated)
37
Black Hawk Down 2001,  R)
38
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
Diary of a Mad Black Woman
damn damn damn if yo ass anit seen it get it anyway u can bootleg previews any way man cuz if u anit seen dis u don't know funny phone number SO GET DA DAMN THANG
39
I Spy 2002,  PG-13)
40
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999,  PG-13)
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me
groove beby lolooolollololol
41
Spy Kids 3-D - Game Over 2003,  PG)
42
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams 2002,  PG)
43
Dr. Seuss - The Cat in the Hat 2003,  PG)
Dr. Seuss - The Cat in the Hat
dis movie ....omg was so damn funny damn get dis shit and watch u piss yo damn pants watch and seee u anit to old fu nothing llololooloollo
44
Porn Star - The Legend of Ron Jeremy 2001,  R)
Porn Star - The Legend of Ron Jeremy
i have no comment for this i just seen it one time and it was goood flixster must have seen it too since they had it when i typed it in na na na so jump off my back
45
Cooking With Porn Stars 2004,  Unrated)
Cooking With Porn Stars
hey flixster seen it
46
The Boogeyman 1980,  R)
The Boogeyman
was not scary but dum but funy 10 ways how u can get killed watch it if u in dis kind of perdicament
47
Gangs of New York 2002,  R)
Gangs of New York
all my bloods crips VL get dis movie me my crips watced dis hoe da other day and shit was good
48
Playas Ball 2006,  R)
49
Beef 2003,  R)
50
Beef 3 2005,  R)
51
Daddy's Little Girls 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments