My Favorite Movies


  dallasdurfee's Rating My Rating
1
Jackass: Number Two 2006,  R)
2
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
this was awesome and funny
3
Grind 2003,  PG-13)
Grind
the fricken funniest movie and skate boarding movie ever created
4
The Waterboy 1998,  PG-13)
The Waterboy
i couldnt stop laughing here either
5
The Longest Yard 2005,  PG-13)
6
50 First Dates 2004,  PG-13)
7
Click 2006,  PG-13)
8
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
Happy Gilmore
i codnt stop laughing
9
Billy Madison 1995,  PG-13)
10
Remember the Titans 2000,  PG)
Remember the Titans
just flat out great
11
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
the best pirate movie so far
14
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
15
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
16
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
17
Date Movie 2006,  PG-13)
18
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
19
National Treasure 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments