My Favorite Movies
| Dallasboy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 3 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 4 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 5 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 6 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 10 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |










