My Favorite Movies


  daihlys325's Rating My Rating
1
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
I can't wait to see it Becuse some of the actors are soo good. Especially Zac Efron.
2
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
The Simpsons Movie
I really loved it!!!!! It was sooo funny.
3
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
I luv High Shcool Musical and Zac Efron ist such a HOTTIE!!!!
4
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
I soo want to see it. because the penguin is so cute dancing.
5
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
LOVE it it was super cute.
6
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
one of mine favorites Disney movies.
7
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
Austin Powers in Goldmember
Love it because is funny and love the actors
8
High School Musical 2006,  G)
9
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
Special effects 2 tumbs up love Jake.
10
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
My favorite type of movie.
11
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
Love it especially Mr.Smith love that action movie.
12
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)
Alvin and the Chipmunks
I loved this movie its so funny and the chipmunks are oh so adorable!!!.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments