My Favorite Movies
| daddysqt7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 3 |
Dawn of the Dead , R) |
|
| 4 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 6 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005, Unrated) |
|
| 7 |
Daredevil 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Speed 1994, R) |
|
| 9 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Saw III 2006, R) |
|
| 11 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 13 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 15 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 17 |
Saw 2004, R) |
|
| 18 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 19 |
Saw II 2005, R) |
|
| 20 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |




















