My Favorite Movies
| da0r1g1nal724's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 2 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 3 |
Rocky II 1979, PG) |
|
| 4 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 5 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 6 |
Rocky V 1990, PG-13) |
|
| 7 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 8 |
First Blood (Rambo: First Blood) 1982, R) |
|
| 9 |
Rambo: First Blood Part II 1985, R) |
|
| 10 |
Rambo III 1988, R) |
|
| 11 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 12 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 13 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 15 |
Saw 2004, R) |
|
| 16 |
Transporter 2 2005, PG-13) |
|
| 17 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 18 |
Scarface 1983, R) |
|
| 19 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 20 |
Million Dollar Baby 2004, PG-13) |
|
| 21 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 22 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 23 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |























