My Favorite Movies
| d34th90d's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW) , Unrated) |
|
| 6 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 8 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 10 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 11 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Tau man ji D (Initial D) 2005, Unrated) |
|
| 13 |
The Girl Next Door 2004, R) |













