My Favorite Movies
| d12shorty's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 2 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 3 |
Spaceballs 1987, PG) |
|
| 4 |
The Dudesons Movie 2006, Unrated) |
|
| 5 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 6 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Cheech and Chong's The Corsican Brothers 1985, PG) |
|
| 8 |
Up in Smoke 1978, R) |
|
| 9 |
Home Alone 1990, PG) |
|
| 10 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 11 |
Home Alone 3 1997, PG) |
|
| 12 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Joe Dirt 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 15 |
Not Another Teen Movie 2001, R) |















