My Favorite Movies
| Cynner06's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Slipper and the Rose: The Story of Cinderella 1976, G) |
|
| 2 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 3 |
Chicken Little 2005, G) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 8 |
Bill & Ted's Excellent Adventure 1989, PG) |
|
| 9 |
Bill & Ted's Bogus Journey 1991, PG) |
|
| 10 |
The League of Extraordinary Gentlemen 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Robin Hood: Men in Tights 1993, PG-13) |
|
| 12 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |












