My Favorite Movies


  cynapinkweng1's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings 1978,  PG)
2
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
5
Raise Your Voice 2004,  PG)
6
A Walk to Remember 2002,  PG)
7
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
8
The Princess Diaries 2001,  G)
9
The Swan Princess II: Escape from Castle Mountain 1997,  G)
10
Ice Princess 2005,  G)
11
The Swan Princess 1994,  G)
12
Barbie As The Princess and the Pauper 2004,  Unrated)
13
The Ice Princess (Die Eisprinzessin) 1995,  Unrated)
14
A Cinderella Story 2004,  PG)
15
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
16
Step Up 2006,  PG-13)
17
She's the Man 2006,  PG-13)
18
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
19
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
20
Freaky Friday 2003,  PG)
21
Freaky Friday 1976,  G)
22
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998,  G)
23
Ella Enchanted 2004,  PG)
24
Beauty and the Beast - The Enchanted Christmas 1998,  G)
25
The Swan Princess III: The Mystery of the Enchanted Kingdom 1998,  G)
26
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
27
Gangsters 2002,  Unrated)
28
Mean Girls 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments