My Favorite Movies
| cutty217's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
City of Angels 1998, PG-13) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 4 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 5 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Notting Hill 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Ratatouille 2007, G) |
|
| 9 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 10 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 11 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Jerry Maguire 1996, R) |
|
| 13 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 14 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 15 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 17 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |


















