My Favorite Movies
| cuttielana's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 3 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 5 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 8 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 11 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Sixteen Candles 1984, PG) |
|
| 13 |
Like Mike 2002, PG) |













