My Favorite Movies
| cutierhea18's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 2 |
Scream 1996, R) |
|
| 3 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Gothika 2003, R) |
|
| 5 |
Anaconda 1997, PG-13) |
|
| 6 |
Species II 1998, R) |
|
| 7 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 8 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 10 |
Seed Of Chucky 2004, R) |
|
| 11 |
Dr. Dolittle 3 2006, PG) |
|
| 12 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Stuart Little 1999, PG) |
|
| 14 |
First Daughter 2004, PG) |
|
| 15 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 16 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 17 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 18 |
Jurassic Park III 2001, PG-13) |
|
| 19 |
Runaway Bride 1999, PG) |
|
| 20 |
Killing Me Softly 2002, R) |
|
| 21 |
Bride of Chucky 1998, R) |
|
| 22 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 23 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 24 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 25 |
Casper the Friendly Ghost 1951, Unrated) |

























