My Favorite Movies


  cutiepie471's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
i need more stars bacause i LOOOOOOVE this movie!
2
King Kong 2005,  PG-13)
King Kong
LOVED IT!!!
3
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
love it
4
Aquamarine 2006,  PG)
Aquamarine
LOVE IT!
5
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
it looks so funny i really want to see it!!
6
Epic Movie 2007,  PG-13)
Epic Movie
looks FUNNY!
7
Norbit 2007,  PG-13)
Norbit
looks FUNNY!
8
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
Just Like Heaven
luv it
9
Beauty Shop 2005,  PG-13)
Beauty Shop
funny
10
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
Big Momma's House 2
luv it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments