My Favorite Movies


  cutiepie125's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
I LOVE THIS MOVIE ITS SO AWESOME
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
me love this movie
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
I LOVE IT
4
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
I LIKE IT
5
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
i want to see ittttt
6
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
kissing is the best
7
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
its so sweet
8
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
friggen hilarious
9
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
sweeeeeeeeeeeettttttttttttttttt
10
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
want to seee itttttttt
11
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
12
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
sweet
13
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
i LOVE THIS MOVIE
14
Click 2006,  PG-13)
Click
hilarious funny

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments