My Favorite Movies


  cutiekid400's Rating My Rating
1
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
2
The Pink Panther 2006,  PG)
3
American Dreamz 2002,  PG-13)
4
Scoop 2006,  PG-13)
5
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
Totally hilarious!
6
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
7
Little Miss Sunshine 2006,  R)
Little Miss Sunshine
Totally hilarious and haertwarming.
The comedy of the season! Awesome and great!
8
Good Night, And Good Luck 2005,  PG)
Good Night, And Good Luck
My total fav!
9
12 Angry Men (Twelve Angry Men) 1957,  Unrated)
12 Angry Men (Twelve Angry Men)
So original and awesome! I love it sooo much!
10
Johnny English 2003,  PG)
Johnny English
THIS MOVIE IS MY ALL TIME FAVORITE!!!! AHHH! I LOVE IT! HILARIOUS, STUPID, AND SIMPLY FUNNY!!!!!!! AHHH!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments