My Favorite Movies
| cutiejarz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
True Blood 1989, R) |
|
| 2 |
Underworld: The Rise of the Lycans 2009, R) |
|
| 3 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 4 |
Underworld 2003, R) |
|
| 5 |
SpongeBob SquarePants: Who Bob What Pants? 2008, Unrated) |
|
| 6 |
The Spongebob Squarepants Movie 2004, PG) |
|
| 7 |
Death Note (Desu nôto) 2006, Unrated) |
|
| 8 |
Death Note: The Last Name (Desu nôto 2) 2007, Unrated) |
|
| 9 |
Vampires 1998, R) |
|
| 10 |
Vampire's Kiss 1989, R) |
|
| 11 |
Vampires vs. Zombies 2004, R) |
|
| 12 |
Vampires: Out for Blood 2003, R) |
|
| 13 |
The Unexplained: Witches, Werewolves and Vampires , Unrated) |
|
| 14 |
Bloodsucking Redneck Vampires 2004, Unrated) |
|
| 15 |
Gothic Vampires from Hell 2007, Unrated) |
|
| 16 |
The Kiss of the Vampire (Kiss of Evil) 1963, R) |
|
| 17 |
Blood Bath (Track of the Vampire) 1966, Unrated) |
















