My Favorite Movies
| cutie78604's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings 1978, PG) |
|
| 4 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 5 |
Aladdin 1992, G) |
|
| 6 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 7 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 8 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 9 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 11 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 12 |
RoboCop 1987, R) |
|
| 13 |
Drop Dead Fred 1991, PG-13) |
|
| 14 |
Beauty and the Beast 1992, G) |
|
| 15 |
Sleeping Beauty 1959, G) |
|
| 16 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 17 |
Dangerous Liaisons 1988, R) |
|
| 18 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 19 |
Hot Fuzz 2006, R) |



















