Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  cutie20101's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
Love!!!
2
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
Love!!!!
3
Final Destination 3 2006,  R)
Final Destination 3
great movie!
4
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
really good movie!!!!
5
Aquamarine 2006,  PG)
Aquamarine
it was the best movie yet
6
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
LOVE!!!
7
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
Love it!!
8
Step Up 2006,  PG-13)
9
Finding Nemo 2003,  G)
10
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
11
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
12
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments