Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  cubeen's Rating My Rating
1
Proof 2005,  PG-13)
2
Zivot je cudo (Life Is a Miracle) (Hungry Heart) 2004,  Unrated)
3
Swimming Pool 2003,  R)
4
Garden State 2004,  R)
5
Big Fish 2004,  PG-13)
6
Donnie Darko 2001,  R)
7
Fargo 1996,  R)
8
Slumdog Millionaire 2008,  R)
9
25th Hour 2002,  R)
10
Ne le Dis ŕ Personne (Tell No One) 2006,  Unrated)
11
Contact 1997,  PG)
12
Fracture 2007,  R)
13
A Fish Called Wanda 1988,  R)
14
And Now... Ladies and Gentlemen 2002,  PG-13)
15
Panic Room 2002,  R)
16
Cruel Intentions 1999,  R)
17
Christmas with the Kranks 2004,  PG)
18
Being John Malkovich 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments