My Favorite Movies
This is some of my favorite movies in al catagories
| ctjej's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 2 |
American Outlaws 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Remember Me 2010, PG-13) |
|
| 4 |
My Sister's Keeper 2009, PG-13) |
|
| 5 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 6 |
Sherlock Holmes 2009, PG-13) |
|
| 7 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 9 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 11 |
We Are Marshall 2006, PG) |
|
| 12 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 13 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 14 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 15 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 16 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 17 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |



















rthornhill posted 2 years ago
I like your list, Terabithia and We Are Marshall were terrific! :) Roger.
fiusha091 posted 2 years ago
i like a favorita a moviess