My Favorite Movies
| cscowsill's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 2007, R) |
|
| 2 |
Ali G Indahouse - The Movie 2004, R) |
|
| 3 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 4 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Austin Powers: International Man of Mystery 1997, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Lawrence of Arabia 1962, PG) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |










