My Favorite Movies
my faves
| crzybabe20's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Grease 1978, PG) |
|
| 3 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 4 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 5 |
American Pie 1999, R) |
|
| 6 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 9 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |










