My Favorite Movies


  crystalsharee's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
love leo he is soooooooo hot
2
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
The Simpsons Movie
Can't wait to see it
3
Buffy the Vampire Slayer 1992,  PG-13)
4
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
7
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
8
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
9
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
harry is a hottie
10
Blood Diamond 2006,  R)
11
The Departed 2006,  R)
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
14
Transformers 2007,  PG-13)
15
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
love cars
16
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
17
Night at the Museum 2006,  PG)
18
Romeo + Juliet 1996,  PG-13)
19
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
20
The Mummy 1999,  PG-13)
21
Underworld 2003,  R)
22
Underworld: Evolution 2006,  R)
23
Ocean's Eleven 1960,  Unrated)
24
The Rocky Horror Picture Show 1975,  R)
25
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
eminem is the coolest rapper going
26
Date Movie 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments