My Favorite Movies


  crystalfalk's Rating My Rating
1
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
one my ultimate favorites
2
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
3
Singin' in the Rain 1952,  G)
Singin' in the Rain
I am so happy I was introduced to this movie its awesome
4
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
7
Pride and Prejudice 2005,  PG)
Pride and Prejudice
Its just so romantic!
8
The Fifth Element 1997,  PG-13)
9
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
How to Lose a Guy in 10 Days
Mine & Sharlas all girly times
10
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds)
the begining of this type...

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments