My Favorite Movies
| cryscummins's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld 2003, R) |
|
| 2 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 3 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 9 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 10 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 11 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 12 |
Gladiator 2000, R) |












